KONST / Litografier / Färglitografi 9937076
nr 993 7076
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, signerad, motivet: 35x26
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
måndag 9 november 2015
kl 18:12:18
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg